Jak přizpůsobit interiér svým potřebám

16. listopadu 2011 v 12:34

Lehký, tvárný a jednoduše zpracovatelný

Především tyto vlastnosti předurčují stavební materiál Ytong k masivnímu použití při rekonstrukcích interiérů vícepodlažních domů i rodinných domků, při výměně panelových jader za zděné, přestavbě koupelen nebo jen menších dispozičních úpravách.

Stavebnice Ytong

Vzhledem k jednoduchosti a rychlosti realizace i výsledným vlastnostem stěn je Ytong nejpoužívanějším materiálem pro rekonstrukce. Štíhlé stěny zaberou minimum cenné bytové plochy a jejich malá hmotnost umožní prakticky libovolné umístění. I naprostý laik zvládne vyzdění příčky z Ytongu svépomocí a za provozu. Důvody? Snadné řezání, nízká spotřeba malty, minimální odpad a přesné a velké formáty Ytong. K dispozici jsou příčkovky tloušťky 100, 125 a 150 mm (hladké nebo s perem a drážkou), tvárnice pro obezdívky tloušťky 50 a 75 mm a nově také obloukové segmenty ve dvou variantách o rozdílném poloměru 500 mm a 900 mm.

Příčky Ytong: praktické i estetické

Mezi hlavní atributy nadstandardního bydlení patří funkčnost, krása a originalita. Není to ale jen nábytek a bytové doplňky, které spoluvytvářejí jedinečnou atmosféru interiéru. Zajímavými dispozičními změnami můžete dosáhnout ve vašem domě nebo bytě výjimečného dojmu.
Pomocí zděné příčky či zástěny dosáhnete funkčního rozčlenění místnosti, nebo získáte originální úložný prostor. Pokud se chystáte příčku zatížit závěsným nábytkem či sanitou, nebo chcete do příčky umístit rozvody, zvolte masivnější konstrukci (125, 150 mm). Příčku můžete lehce zkrášlit tapetami nebo obklady, neboť stěny z pórobetonu jsou po vyzdění rovné a nevyžadují komplikované povrchové úpravy.

Masivní nábytek na míru

Pokud se rozhodnete použít v interiéru zděný nábytkový systém, buďte si jisti, že váš interiér bude vypadat netradičně. Vyzdít si můžete nízký odkládací pult nebo i celý policový systém, možné jsou subtilní konstrukce i masivnější. Podobné konstrukce vypadají velmi efektně také v kuchyních - zděný korpus kuchyňských skříněk můžete doplnit dřevěnými dvířky a pracovní deskou, které si necháte na míru vyrobit u truhláře. Pro nábytkové konstrukce mohou stačit tvárnice pro obezdívky tloušťky 50 a 75, v případě vyššího zatížení zděného nábytku doporučujeme zvolit příčkovky tloušťky 100, 125 nebo 150 mm.

Nová tvárnice pro milovníky oblých tvarů

Hledáte pro svůj interiér individuální a skutečně originální řešení? Pokud jste milovníkem oblých tvarů, oceníte nové obloukové segmenty Ytong. Pórobeton se velmi lehce tvaruje a vytvořit z něj oblouk není vůbec problematické, obloukovky ale stavebníkům přináší výrazné zrychlení stavebních prací. Dalším přínosem je minimální odpad, což ocení každá domácnost, která je během inovace v plném provozu. Obloukovky jsou dostupné v tloušťce 100 mm a výšce 200 mm ve dvou variantách o rozdílném rádiu 500 mm a 900 mm. Možnosti jejich použití jsou neomezené. Zděním z oblých tvárnic Ytong si stavebníci ve svém domově mohou vystavět kulatý nebo spirálovitý sprchový kout, individuálně řešený vestavěný nábytek, zakulacenou obezdívku, oblou příčku nebo například originální podezdívku u kachlových kamen.
V případě zájmu, prosím kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi sdělí bližší informace, či Vám pomohou s výběrem materiálu Ytong.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mary-val mary-val | Web | 16. listopadu 2011 v 12:46 | Reagovat

Čáuec, nechtěla by ses zapsat do soutěže o nej módní outfit? Omlouvám se za reklamu, jestli ti to tolik vadí, taky je nemám ráda, ale prostě  někdy to udělat musíš, pokud ti bůh nenadělil nejvíc návštěvníků :D

http://mary-val.blog.cz/1111/soutez-o-nejlepsi-modni-outfit-sonmo-prihlaska

2 Petra Ulková Petra Ulková | E-mail | Web | 15. července 2013 v 11:29 | Reagovat

Velmi dobré je změnit třeba i dveře a zárubně, to změní ráz celého interiéru, také jsem to zkusila a vypadá to dobře

3 maryk maryk | E-mail | Web | 4. září 2013 v 0:25 | Reagovat

Mě se můj interiér dost změnil, když sem si pořídil pracovnu, hlavně tedy kancelársky nábytok proměnil celý dům k lepšímu

4 Renika Renika | 10. prosince 2015 v 7:48 | Reagovat

Interiérové osvětlení, které uspokojí vaše požadavky:

http://cz-svitidla.cz/573-interi%C3%A9rov%C3%A9-osv%C4%9Btlen%C3%AD-pro-v%C3%A1%C5%A1-byt-nebo-d%C5%AFm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama